Yolculuk Nasıl Basladı?

Teknolojinin geliştiği günümüzde kendimize güvenerek bilgimizi kullanarak ve geliştirerek, Sesli sohbet panel hizmetleri ve web tasarım alanında hizmet vermekteyiz. ZorluPanel öncesinde özel sesli sohbet site yönetiminde olup yıllarca kişilere verilen emeği tamamlayarak Zorlupanel ile sesli sohbet site sahiplerine emek vermeye başladık.ZorluPanel markası altında çıkarılan galaxy ve sonix panel serileri site sahipleri tarafından en çok tercih edilen paneller olmuştu. Yolumuza elbette devam edeceğiz.Charming panel ve Sonix panel serilerimizle çok yakında karşınızda olacağız. 10 yıllık tecrübemizle sadece sesli Sohbet panel hizmetleriyle sınırlı kalmayacağız. Kurumsal alanda da hizmetlerimizle karşınızda olacağız.

Yolculuğunuzda size neler vaat ediyoruz?

ZorluPanel yapamayacağı hiç bir şeyi vaat etmez. Yapılacak kurumsal yada kurduracağınız sesli sohbet sitelerinizin size bütcenizi sarsmayacak imkanlar sunar, beklentilerinizin karşılanması için gereken hassasiyeti gösterir ve çözüme kavuşturur.

ZorluPanel Web Sunucu hizmeti; yedekleme, kesintisiz güç kaynağı ve güvenlik gibi çözümlerle donatılmıştır. Sunucularımız Türkiye ve Almanya’da bulunmaktadır. Alan adı tescil hizmeti, web hosting ve web tasarımı gibi internet çözümlerinin tamamını tek bir noktadan yaparak işinizi kolaylaştırır.

Öncelikli sorumluluğumuz; sesli sohbet ve kurumsal müşterilerimizin çalışmalarını internette modern, farklı, teknolojik ve estetik bir biçimde web sitelerine yansıtmaktır. İnternette en doğru şekilde markanız ya da firmanız için vitrin oluşturmaktır.

Firmamız tarafından geliştirilen “ZorluPanel İçerik Yönetim Sistemi” ile bireysel ve kurumsal olarak tasarladığımız tüm web sitelerinin, kullanımı kolay bir arayüz ile bilgisayar kullanabilen herkes tarafından yönetilebilmesini sağlıyoruz.

ZorluPanel tüm bunları yaparken güvenliği asla ihmal etmez. En yüksek sunucu güvenlik tedbirlerinin yanında, tüm yazılımlarımız, yüksek güvenlik tedbirleri ile her hangi bir saldırı anında otomatik olarak alarma geçen, sitenizin ve bilgilerin- izin güvenliğini sağlayan özel ZorluPanel güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Her ay düzenli olarak, sunucularımız da yer alan tüm yazılımların oluşturduğu hatalar incelenmekte, muhtemel güvenlik açıkları ve yazılım hataları düzenli olarak giderilmektedir. İşi teslim edene kadar değil, yayın süresince de destek veriyoruz,ve destek için ücret talep etmiyoruz.